GeNcLiĞin MeKaNı Genç Mekan GeNcLiĞin MeKaNı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GeNcLiĞin MeKaNı Genç Mekan GeNcLiĞin MeKaNı

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 0

AnasayfaKapı**GaleriAramaLatest imagesOyunFilmlerMSNCanlı TvKayıt OlGiriş yap

NETTEN PARA KAZANMA

2 posters
YazarMesaj
hacked_by_kartalxyz
Admin
Admin
hacked_by_kartalxyz

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : hacker
Ruh Halim : NETTEN PARA KAZANMA Canli10
Takımım : NETTEN PARA KAZANMA 5ae02d2e4544801f0825b8425cf11013
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>
Uyarı! : <marquee>Dikkat! GeNçLiĞiN MeKaNı Bağımlılık Yapar!!</marquee>

Karakter Kağıdı
Başarı:
NETTEN PARA KAZANMA Left_bar_bleue100/100NETTEN PARA KAZANMA Empty_bar_bleue  (100/100)
Altın Altın: 100.000.000
Eksikleri:
NETTEN PARA KAZANMA Left_bar_bleue0/0NETTEN PARA KAZANMA Empty_bar_bleue  (0/0)

NETTEN PARA KAZANMA Empty
MesajKonu: NETTEN PARA KAZANMA   NETTEN PARA KAZANMA Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 4:03 pm

Ewet arkadaşlar internetten para kazanma yöntemlerinden biri olan bux.to sitesini size detaylı bir şekilde anlatacağım.Burada anlattıklarım kesinlikle yasaldır ve alıntı değildir.Bu anlatımlar tamamen bana aittir.Sonuna kadar okumadan yorum yapmayın.Biliyorum bu konu hakkında çok fazla şey verildi.Ama ben bu işlemleri tam olarak nasıl yapacağımızı çok detaylı bir şekilde anlatacağım.... Ayrıca BlueCH den izin aldım.Moderator arkadaşların silmemesi rica olunur.

Bux.to nedir?
Bux.to bir tıkla kazan sitesidir.Yani size verdiği linklere tıklayarak para kazanabilirsiniz.Şimdi diyeceksiniz adamlar parayı nerden bulup bize veriyor?
Web sitesi sahipleri web sitelerini tanıtmak için bux.to ya bir miktar para veriyor ve karşılığında bux.to bu sitelerin reklamını Sitesine koyuyor.Sizlerde bu reklamlara tıkladığınızda bux.to size bir kâr payı veriyor.Her tıkladığınız reklam linki başına 0.01$ ödüyor.Bu size az gelebilir ama günde en az 15 tane reklam linki çıkıyor.Bu linklerden birine tıkladığınızda 30 dan geriyo doğru sayan bi sayaçı göreceksiniz.0 olduğu zaman done yazısı çıkcak ve kazancınız eklenmiş olucak.Şimdi diyeceksiniz çok az para kazandırıyo kim uğraşır? Burda referans sistemi devreye giriyor!
Referans sistemi!
Bux.to elbette üye çekebilmek için kullanıcılarına bir çok avantaj sunmak zorunda kalıyor.İşte en referans sistemi gerçekten büyük paralar kazandırabilecek bir yöntem.Üye olduğunuz zman mystat bölümünden kendi referans linkinizi görebilirsiniz.Sizin referans linkinize tıklayarak üye olanlar sizin referansınıza dahil oluyor.Birinin referansıyla üye olmak size bir zarar vermez ama referansıyla üye olduğunuz kişiye çok büyük yarar sağlar.Yani referansınızla üye olanların kazancından %100 sizede kÂr geliyor.Acayip para kazanabilirsiniz.Şöyle düşünün
10 tane alt üyeniz olsa ;
her biri günde 15 linke tıklasa ;
10X15=150 tıklama 150 tıklama günde 1.5$ , Ayda da 45$ kazanabiliyorsunuz.
Sizin referansınızla üye olanlarda referans bulursa gerçekten çok yüksek miktarda para kazanabilirsiniz.kazancınız 10 $olunca cash out a basarak parayı hesabınıza yatırabilirsiniz.

Paramızı nasıl alcaz?
Bux.to paranızı Dünyanın en büyük Sanal Bankası paypala ödüyor.Paypal ile Bir çok alışveriş sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.İSter ebaydan kesn kodla premium, Gold bar vs.. alın isterseniz Paypal ile paranızı bankadan alabilirsiniz.

Şimdi Anlatımlara başlıyorum ilk olarak bir paypal hesap almamız gerekli.

Paypal hesap almayı Resimlerle anlatıyorum:

NETTEN PARA KAZANMA Resim.php...1713674941

NETTEN PARA KAZANMA Resim.php...1714179782

NETTEN PARA KAZANMA Resim.php...1714880753

NETTEN PARA KAZANMA Resim.php...1715453044

NETTEN PARA KAZANMA Resim.php...4171678765

NETTEN PARA KAZANMA Resim.php...1738343566

Burdaki aşamaları başarıyla tamamladıktan sonra Mailinize gelen aktive mailindeki yönergeleri izleyerek paypal hesabımızın açılması tamamlanıyor.Burdaki son işlemi yaptırdıktan sonra kredi kartı bilgileri istiyecek onları vermeden üstteki paypal logosuna tıklayarak paypal anasayfasına ulaşıyoruz.

Paypal dan gelen maille hesabımızıda aktive ettikten sonra Sıra geldi bux.to dan üyelik alımına. Bunu da resimlerle anlatacağım. Buraya tıklayarak benim referansımla üye olabilirsiniz.
http://bux.to/?r=kartalxyz
isterseniz benim referansımla üye olmayabilirsiniz ama benim referansımla üye olmanın size bir zararı yoktur.

1) NETTEN PARA KAZANMA Resim.php...1929129781

2) NETTEN PARA KAZANMA Resim.php...1930560422

3) NETTEN PARA KAZANMA Resim.php...1930213393

4) NETTEN PARA KAZANMA Resim.php...1931355214

5) NETTEN PARA KAZANMA Resim.php...1931287395

6) NETTEN PARA KAZANMA Resim.php...4193198686

7) NETTEN PARA KAZANMA Resim.php...1933065817

Cool NETTEN PARA KAZANMA Resim.php...1933157768

Burdaki linklere tıklamak en fazla 5-10 dk nızı alır.Eğer buna da üşeniyorsanız size Bir süprizim war:
İşte sizin için uzun arayışlar sonucu bux.to oto click programı!
Yani bu küçük programa kullanıcı adınız ve şifrenizi yazıyorsunuz.Start a basınca o sizin yerinize reklam linklerini arayıp bulup tıklıyor siz hiç bişiy hissetmiyorsunuz. Programın penceresini küçültürseniz hiç hissetmessiniz ve bilgisayarı da kasmıyor.Ayrıca anti-vir ile tarattım virüs bulamadı.

download linki : http://rapidshare.com/files/78558155/Bux_1_.to_Autoclicker.rar.html

Benim yazacaklarım bu kadar bu Konu hakkında sorunlarınızı bu konu altından, özel mesajdan, profilimdeki msn adresimden sorabilirsiniz.

yehhu@hotmail.com

........ KARTALXYZ YAPIM SUNDU
hacked_by_kartalxyz
Admin
Admin
hacked_by_kartalxyz

Erkek
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score" path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Karakter Kağıdı
Başarı:
NETTEN PARA KAZANMA Left_bar_bleue100/100NETTEN PARA KAZANMA Empty_bar_bleue  (100/100)
Eksikleri:

MesajKonu: Geri: NETTEN PARA KAZANMA   NETTEN PARA KAZANMA Icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 4:06 pm

RESİMLER HATA VERDİ SONRA TEKRAR KOYARIM
hacked_by_kartalxyz
Admin
Admin
hacked_by_kartalxyz

Erkek

Karakter Kağıdı
Başarı:
Eksikleri:

MesajKonu: Geri: NETTEN PARA KAZANMA   NETTEN PARA KAZANMA Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 2:30 pm

YENİ ANLATIM
hacked_by_kartalxyz
Admin
Admin
hacked_by_kartalxyz

Erkek

Karakter Kağıdı
Başarı:
Eksikleri:

MesajKonu: Geri: NETTEN PARA KAZANMA   NETTEN PARA KAZANMA Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 2:32 pm

yapılacaktır. ve devamlı güncellenecektir.
By_DeRmAn
Admin
Admin

Erkek
İş/Hobiler : taekwondo,futbol,film izlemek ohoo hepsini sayamam
Lakap : By_DeRmAn
Ruh Halim : NETTEN PARA KAZANMA Asik10
Takımım : NETTEN PARA KAZANMA 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

Karakter Kağıdı
Başarı:
Eksikleri:
NETTEN PARA KAZANMA Left_bar_bleue0/100NETTEN PARA KAZANMA Empty_bar_bleue  (0/100)

MesajKonu: Geri: NETTEN PARA KAZANMA   NETTEN PARA KAZANMA Icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 2:36 pm

ya sorun senin reim yüklediğin siteden kaynaklanıyo olmalı sana image.us veya kücükresim.com u öneririm
https://gencliginmekani.yetkinforum.com

NETTEN PARA KAZANMA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» En Son Neye Para Verdiniz